Vestal Living

Pozemky Dedinka

Výnimočný projekt Pozemky Dedinka sa realizuje na ploche viac ako 103 000 m2. Je situovaný v Novej Dedinke pri rieke Čierna voda a novybudovanej cyklotrase. Pozostáva zo 118 pozemkov s vlastným jazerom a lesoparkom. Obytná zóna sa odlišuje oproti iným projektom jednotným architektonickým štýlom – je presne urečené, kde je možné stavať moderný dom alebo klasický, resp. bungalov alebo dvojpodlažný.

Všetky domy budú od renomovanej architektonickej kancelárie APEX a lokalita má určené prísne regulatívy, ktoré zamedzujú svojvoľnú výstavbu, ktorá by v budúcnosti obmedzovala súkromie jej obyvateľov. Do predaja bolo pustených vyše 40 pozemkov, z ktorých ostali na predaj posledné štyri. Pre aktuálnu ponuku nás prosím kontakujte. Na ostatných pozemkov plánujeme realizovať vlastný development.

Rozloha pozemkov v predaji 25 000 m 2

Počet pozemkov 44

Dostupnosť do Bratislavy 25 km

Hodnota predaných pozemkov 2 300 000 €

Ceny od 46 600 €

Ceny do 151 640 €

Pozemky dedinka

Lokalita

Projekt je situovaný iba 3 km za jednou z najvyhľadávanejších lokalít na bývanie v blízkosti Bratislavy - obcou Bernolákovo, ihneď na začiatku obce Nová Dedinka. Lokalita projektu je ohraničená vlastným jazerom a lesoparkom (na ploche viac ako 12 tisíc m2), existujúcou zástavbou rodinných domov a riekou Čierna Voda, ktorá je v bezprostrednej blízkosti pozemkov prepojená cez umelý vodný kanál s tokom Malého Dunaja. Z druhej strany rieky Čierna Voda je moderné detské ihrisko s altánkami a cyklotrasa smerujúca cez úžasnú prírodu popri rieke do Bernolákova a následne do Ivanky pri Dunaji.

Detské ihriská

Detské ihriská

Jazero s lesoparkom

Jazero s lesoparkom

Vodné športy

Vodné športy

Cyklotrasa

Cyklotrasa

Vizualizácie

Jazero a lesopark

Výstavba

Predané projekty

Všetky projekty

Prihláste sa na odber noviniek

a získajte aktuálne informácie o našich projektoch