Vestal Living

Lastovičky – Rodinné domy

Rodinné domy v rámci novej štvrte Lastovičky, ktorá sa celkovo rozprestiera na ploche viac ako 120 000 m2. Nová štvrť Lastovičky je situovaná v Novej Dedinke, okres Senec a pozostáva z výstavby samostatných pozemkov na individuálnu výstavbu, rodinných domov, radových domov, bytových domov a občianskej vybavenosti. Súčasťou projektu sú potraviny Kraj, multifunkčné ihrisko a rodinný park s jazerom na ploche viac ako 12 000 m2. Susedí priamo s riekou Čierna voda a cyklotrasou.

V rámci výstavby rodinných domov sme realizovali výstavbu 41 samostatne stojacich rodinných domov v jednotnej architektúre v spolupráci s renomovaným architektonickým ateliérom APEX A. Na Žltej ulici rodinné domy typu Vízia a Hypnoze. Na Modrej ulici rodinné domy typu Atypico a Motiv. Na Bielej a Krajnej ulici rodinné domy typu ENDE. Domy sa predávali v prevedení holodom s možnosťou dokončenia do štandardu.

Rozloha domov 4 400 m2

Rozloha pozemkov 21 000 m2

Realizácia 2018 – 2021

Stav Dokončené

Lokalita

Projekt je situovaný iba 3 km za jednou z najvyhľadávanejších lokalít na bývanie v blízkosti Bratislavy - obcou Bernolákovo, ihneď na začiatku obce Nová Dedinka. Lokalita projektu je ohraničená vlastným jazerom a lesoparkom (na ploche viac ako 13 tisíc m2), existujúcou zástavbou rodinných domov a riekou Čierna Voda, ktorá je v bezprostrednej blízkosti pozemkov prepojená cez umelý vodný kanál s tokom Malého Dunaja. Z druhej strany rieky Čierna Voda je moderné detské ihrisko s altánkami a cyklotrasa smerujúca cez úžasnú prírodu popri rieke do Bernolákova a následne do Ivanky pri Dunaji.

Detské ihriská

Detské ihriská

Jazero s lesoparkom

Jazero s lesoparkom

Vodné športy

Vodné športy

Cyklotrasa

Cyklotrasa

Fotogaléria

Predané projekty

Všetky projekty

Prihláste sa na odber noviniek

a získajte aktuálne informácie o našich projektoch