Vestal Living

Vestal Living — Developer srdcom

Veríme, že pracovný vzťah založený na vzájomnej dôvere a rešpekte dokáže priniesť realizáciu hodnotných projektov. Dbáme na používanie kvalitných materiálov a spolupracujeme iba s overenými remeselníkmi.

Sme ochotní sa podieľať na rozvoji okolia projektu a jej infraštruktúry.

Nikdy sa na úkor znižovania nákladov nesnažíme znížiť kvalitu dodaných služieb.

Veríme totiž, že klient ktorý chce udržať hodnotu svojej nehnuteľnosti aj do budúcnosti, radšej investuje na začiatku trochu viac, pretože vo výsledku sa mu to niekoľkonásobne vráti.

Som Peter Gerek, majiteľ

Vyštudoval som podnikový manažment na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Vášeň k realitám som v sebe objavil už počas školy, kedy som začal pracovať ako realitný maklér. Často som si krátil čas analýzami realitného trhu s novostavbami, čo ma nakoniec priviedlo k práci s developerskými projektmi a následne aj k výstavbe. Z výstavby a realizácie menších projektov som sa nakoniec dostal až k dnešnému developmentu.

Moja práca je pre mňa hobby a robím ju s veľkou radosťou. Je to úžasný pocit vytvárať ľuďom bývanie, kde prežijú svoj život a vychovajú svoje deti. Záleží mi na tom, aby boli naši klienti spokojní a preto sa snažím ku každej stavbe pristupovať poctivo, ako keby som ju staval pre seba.

Náš príbeh

2007

Prvý kontakt s prostredím realitného trhu prostredníctvom predaja novostavieb.

2008

Práca v realitno-poradenskej spoločnosti so zameraním na novostavby a analýzu trhu.

2011

Založenie realitno-poradenskej spoločnosti GRAVITAS. a.s.

2013

Založenie spoločnosti BBC DOMY, s.r.o.,

2013

Výstavba prvého projektu – Viladomy Pánske.

2014

Realizácia projektu Domy Nad Jazerom.

2015

Realizácia projektu Pozemky nad jazerom.

2016

Realizácia projektu Pozemky Dedinka s rozlohou viac ako 100 000 m2.

2016

Spustenie predaja projektu Domy Dedinka.

2017

Rebrand spoločnosti BBC DOMY, s.r.o. na Vestal Living, s.r.o. so zámerom venovať sa už iba developerským aktivitám.

2017

Výstavbu domov na kľúč pod menom BBC DOMY preberá firma BBC Construct, s.r.o., ktorá realizuje všetky stavebné práce pre Vestal Living.

2017

Začiatok realizácie projektu Radové domy Dedinka.

2017

Začiatok realizácie druhej etapy projektu Domy Dedinka.

2019

Začiatok výstavby bytov

2021

Začiatok prípravy projektu Lastovičky II

4/2022

Odovzdané posledné RD Lastovičkách

2022

Začiatok prípravy projektu Pezinok

Vytvárame projekty, ktoré sú udržateľné a nadčasové.

Súčasťou projektu Pozemky Dedinka bol aj pozemok s jazerom a lesoparkom o výmere 13 000 m2, ktorý by sa dal veľmi výhodne predať ako súčasť stavebného pozemku. Rozhodli sme sa ho však ponechať pre obyvateľov projektu pre ich zmysluplné využívanie času. Na tomto území vybudujeme náučné chodníky, detské ihrisko, športoviská.

Používame kvalitné materiály od overených dodávateľov.

Lacné materiály sa dajú ľahko zabudovať do projektu a bežný klient si to vôbec nevšimne. Náš tím zakaždým trvá na kvalite, a preto častokrát aj na úkor zisku používame lepšie materiály, ako Heluz, Bramac, Gealan, Devi, Pipelife, Ivar, Geberit, Legrand a mnohé ďalšie. Dôkazom sú naše zrealizované projekty a spolupráca s overenými remeselníkmi.

K životnému prostrediu pristupujeme zodpovedne.

Pri jednom z projektov sme museli vypíliť niekoľko stromov, ktoré stáli v mieste stavby. Nevypílili sme však ani jeden strom naviac. Práve naopak, odkúpili sme od suseda pozemok pri existujúcom lesoparku a ten rozšírime o 80 nových stromov. Sme ochotní sa podieľať na citlivom rozvoji okolia projektu a jeho infraštruktúry.

Tvoríme bývanie pre plnohodnotný život ľudí.

Pri projekte Pozemky Dedinka sme vytvorili urbanistický koncept s jednotnou architektúrou a predpismi, ktoré určujú napríklad typ domu, výšku oplotenia či vzdialenosť od komunikácie. Týmto sme vytvorili priestor pre ľudí, ktorí sú ochotní prispôsobiť sa komunite a zároveň hľadajú bývanie v súkromí a harmónií.

Prihláste sa na odber noviniek

a získajte aktuálne informácie o našich projektoch