Vestal Living

Novinky a tlačové správy

Začali sme s rekonštrukciou budovy občianskej vybavenosti

06. 2022

S radosťou vám oznamujeme, že sme v týchto dňoch začali s rekonštrukciou budovy občianskej vybavenosti. Budova bola kedysi súčasťou bývalého majera, kačacej farmy v Novej Dedinke.

Čítať viac

Začiatok výstavby 10 bytových jednotiek

06. 2022

Dovoľujeme si vás informovať o začatí výstavby posledného dvojpodlažného bytového domu v projekte Lastovičky.

Čítať viac

Domy v rukách majiteľov

06. 2022

Veľmi nás teší, že si všetky domy aj byty v Lastovičkách našli svojich nových majiteľov. Len pred pár dňami sme klientom odovzdali posledných šesť radových domov, čím sme oficiálne ukončili predaj/výstavbu rodinných domov v projekte.

Čítať viac

Lastovičky vypredané!

04. 2022

S radosťou Vám oznamujeme, že projekt Lastovičky sa úspešne vypredal. Od spustenia predaja v roku 2017 sme predali dokopy 120 domov a 32 bytov.

Čítať viac

Prebehla kolaudácia rodinných domov ENDE

04. 2021

Oznamujeme, že pred pár dňami prebehla kolaudácia 17 rodinných domov ENDE na Bielej ulici. Každý rodinný dom ponúkal 4-5 obytných izieb s rôznymi možnosťami usporiadania dispozície podľa preferencií klientov na pozemku cca 5 árov. Domy sú tak už pripravené na bývanie a čakajú, kým ich odovzdáme do rúk novým majiteľom.

Byty skolaudované!

12. 2020

Lastovičky sa práve rozšírili o ďalšie bývanie. V mesiaci december 2020 prebehla kolaudácia bytových domov A – D na Krajnej ulici.

Čítať viac

Potraviny Kraj otvorené

5. 12. 2020

Vítame vás v Kraji na Krajnej ulici. Sme radi, že v čase tejto ťažkej situácie vám môžeme život uľahčiť aj takýmto spôsobom.

Čítať viac

Už iba krôčik do konca

23. 3. 2020

S radosťou vám oznamujeme, že bytový dom „D“ sa blíži k úplnému dokončeniu. Po úprave exteriéru sa postupne presúvame do interiéru, kde pre vás pripravujeme vzorový byt.

Čítať viac

Výstavba posledných rodinných domov

11. 2. 2020

Začali sme s výstavbou našich posledných rodinných domov v Lastovičkách. Rodinné domy „Ende I“, „Ende II“ a „Ende I.II“ vám ponúkame v rôznych dispozíciách so 4-5 obytnými miestnosťami.

Čítať viac

Začnite Nový rok v novom dome

2. 1. 2020

Hľadáte bývanie v kvalitnej lokalite s jednotnou architektúrou, občianskou vybavenosťou, rodinným parkom s jazerom, multifunkčným ihriskom a cyklotrasou?

Čítať viac

Multifunkčné ihrisko v Lastovičkách

8. 11. 2019

Aj nadšenci športu sa majú na čo tešiť – v Lastovičkách vyrástlo multifunkčné ihrisko.

Čítať viac

Posledné dva byty v predpredaji

12. 9. 2019

Máme radosť, ako rýchlo sa Lastovičky rozrastajú. Už tento mesiac ukončíme hrubú stavbu bytových domov s možnosťou výberu bytu so záhradkou alebo priestrannou terasou.

Čítať viac

Spustili sme predaj bytov v Lastovičkách

15. 2. 2019

Od februára sa naša ponuka rozšírila o nové trojizbové byty s predzáhradkou alebo terasou. Prví klienti majú možnosť kúpiť si byty počas predpredaja za zvýhodnenú cenu

Čítať viac

Rodinný park v Lastovičkách

24. 1. 2019

Zabudnite na únavné cesty za relaxom. Aj vy môžete každý deň oddychovať v prírode! Rodinný park plný stromov a zelene vás čaká hneď pri dome.

Čítať viac

Čoskoro otvoríme nové potraviny KRAJ

9.11.2018

Od februára sa naša ponuka rozšírila o nové trojizbové byty s predzáhradkou alebo terasou. Prví klienti majú možnosť kúpiť si byty počas predpredaja za zvýhodnenú cenu

Čítať viac

Dopravné značenie na križovatke a ulici

1.6.2018

Pre zvýšenie komfortu a bezpečnosti sme nedávno dokončili križovatku so širokým vjazdom do projektu a dobudovali dopravné značenie.

Čítať viac

Posledné 3 typy domov v ponuke

14.5.2018

V ponuke samostatných rodinných domov ostali posledné 3 typy: Vízia II., Motív a Atypico.

Čítať viac

Vybudovali sme križovatku a pomohli materskej škôlke

14.5.2018

V ponuke samostatných rodinných domov ostali posledné 3 typy: Vízia II., Motív a Atypico.

Čítať viac

Nové rodinné domy v ponuke

16.2.2018

Do ponuky bývania sme pre Vás zaradili 3 nové moderné domy, ktoré sú dokončené a skolaudované.

Čítať viac

Skolaudované! Posledný voľný dokončený dom

5.2.2018

Ku dňu 31.1.2018 sme získali právoplatné kolaudačné rozhodnutie na prvých 8 dokončených rodinných domov

Čítať viac

Stavebné povolenie na vstupnú križovatku

13.1.2018

K 11. 1. 2018 sme získali právoplatné stavebné povolenie na výstavbu križovatky, ktorej projekt počíta s rozšírením cesty III. triedy a vybudovaním odbočovacieho pruhu v smere od Bernolákova.

Čítať viac

Zmena územného rozhodnutia

8.12.2017

Dňa 6. 12. nadobudla právoplatnosť zmena územného rozhodnutia, čo nám umožňuje postupne získať stavebné povolenie na ďalšie stavby v projekte.

Čítať viac

Spustili sme predaj radových rodinných domov

15.11.2017

S príchodom prvých mrazov sme spustili predaj prvých 14 radových rodinných domov VERSATILe, ktoré budú hotové do konca roku 2018, no rezervovať si ich môžete už teraz.

Čítať viac

Prvé dokončené domy v projekte Lastovičky

14. 11. 2017

V našom unikátnom projekte Lastovičky sme ukončili v októbri výstavbu prvých šiestich rodinných domov. Všetky domy sú zrealizované do štádia holodom, aby si vedeli klienti vybrať interiérový štandard podľa vlastného vkusu.

Stiahnuť tlačovú správu

Nová Dedinka sa rozrastie o 118 pozemkov, investor chce jednotný ráz

23. 4. 2016

V obci Nová Dedinka už prebiehajú prvé výkopy novej obytnej zóny nazvanej Pozemky Dedinka. Ide o lokalitu po ľavej strane hlavnej cesty v smere z Bratislavy tesne pred časťou, kde začínajú existujúce rodinné domy. Ornica pozemku je už zhrnutá.

Čítať viac

Nový pozemkový projekt v Novej Dedinke

23. 4. 2016

V blízkosti Bratislavy spustili výstavbu nového pozemkového projektu Pozemky Dedinka. Celkovo 118 pozemkov sa pripravuje v obci, ktorá susedí s 3 km vzdialeným Bernolákovom. Hlavným ťahákom majú byť dostupné ceny pozemkov, umiestnenie pri novej cyklotrase a rieke Čierna Voda, jednotný urbanisticko-architektonický koncept a verejnoprospešná zeleň na ploche viac ako 12 tisíc m2 s jazerom a lesoparkom.

Stiahnuť tlačovú správu

Prihláste sa na odber noviniek

a získajte aktuálne informácie o našich projektoch