Vestal Living

Začnite Nový rok v novom dome

Hľadáte bývanie v kvalitnej lokalite s jednotnou architektúrou, občianskou vybavenosťou, rodinným parkom s jazerom, multifunkčným ihriskom a cyklotrasou? Chcete sa ihneď nasťahovať? Tak ste ho práve našli. Koncom minulého roka sme naše rodinné domy Versatile skolaudovali a radi vám ich predstavíme!

Príďte navštíviť náš vzorový dom. Pomôže vám lepšie si predstaviť veľkosť izieb a kvalitu prevedenia – realizovaná našimi dlhodobými partnermi BBC DOMY a nábytok dodaný firmou Solidis, s ktorou majú mnohí klienti Lastovičiek výborné skúsenosti.

Dispozícia

Hneď pri vchode sa nachádza toaleta a technická miestnosť. Popri úložnom priestore, stavanom na mieru, prejdete do priestrannej kuchyne so špajzou, jedálňou a obývacieho priestoru. Schody vedúce na prvé poschodie, osvetlené strešným svetlíkom, vás zavedú k hlavnej kúpeľni s toaletou a k ďalším trom spálňam s krásnym výhľadom na okolitú prírodu Novej Dedinky.

Hoci nejde o samostatne stojaci dom, nemôžeme hovoriť ani o typickom radovom dome. Domy sú stavané do kaskádového štýlu, čím je zaručené úplne súkromie ich obyvateľov. Susediace domy majú na prízemí spoločnú stenu iba 50 cm a na poschodí nemajú spoločnú stenu vôbec. Ide o moderne riešenú dispozíciu, ktorá bola navrhnutá renomovaným štúdiom Apex.

Okrem krásnej dispozície, zahŕňa veľa iných benefitov. Súčasťou ceny domu sú: oplotenie, terasa, dve parkovacie miesta, prístupový chodník zo zámkovej dlažby, úložný priestor vo forme skladu, ktorý je široko využiteľný pre uskladnenie bicyklov, motocyklov, detských kočíkov alebo rôzneho záhradného vybavenia.

Prihláste sa na odber noviniek

a získajte aktuálne informácie o našich projektoch