Vestal Living

Spustili sme predaj bytov v Lastovičkách

Od februára sa naša ponuka rozšírila o nové trojizbové byty s predzáhradkou alebo terasou. Prví klienti majú možnosť kúpiť si byty počas predpredaja za zvýhodnenú cenu – so zľavou až 7000 EUR.

V našej ponuke nájdete celkovo 32 trojizbových bytov s úžitkovou plochou 74 m2. Byty boli navrhnuté tak, aby poskytovali svojim budúcim obyvateľom pridanú hodnotu v podobe predzáhradky (87-159 m2) alebo priestrannej terasy (10 m2). Vzhľadom na to, že sme pri projektovaní bytových domov nechceli narúšať vidiecky charakter lokality, rozhodli sme sa, že umiestnime byty do štyroch bytových domov (A-D), ktoré budú pozostávať iba z dvoch nadzemných podlaží. Bytové domy sú orientované tak, aby mali obyvatelia čo najviac súkromia. Všetky trojizbové byty majú rovnakú dispozíciu. Pozostávajú zo vstupnej haly (vrátane priestoru na šatník), skladu, obývačky spojenej s kuchyňou, spálne, detskej izby, samostatného WC a kúpeľne s rozlohou, ktorá umožňuje umiestnenie vane aj sprchovacieho kúta.

Rovnako ako pri rodinných domoch, aj pri bytoch budeme dbať na remeselné prevedenie a kvalitu použitých materiálov. Samozrejmosťou bude kvalitná tehla, okná SLOVAKTUAL, podlahové vykurovanie DEVI s reguláciou v každej izbe, 120L bojler DRAŽICE, exteriérové obklady z holandských lícových tehál RUSTIQUE a ostatné materiály uvedené v štandarde holobytu. V prípade záujmu budú mať klienti možnosť dokončiť si byt v interiérovom štandarde z top materiálov a sanity uvedených v našej ponuke.

Okrem kvalitne prevedených bytov sa môžu obyvatelia tešiť na výborné umiestnenie v rámci projektu Lastovičky, ktorý sa nachádza v bezprostrednej blízkosti cyklotrasy (180 m), rodinného parku s detským ihriskom (130 m), potravín KRAJ a drogérie (100 m) či multifunkčného ihriska. V prípade záujmu o bližšie informácie navštívte ponuku bytov, alebo si dohodnite s nami osobné stretnutie. Radi vám poskytneme všetky informácie a prevedieme vás novou štvrťou Lastovičky.

Prihláste sa na odber noviniek

a získajte aktuálne informácie o našich projektoch