Vestal Living

Rodinný park v Lastovičkách

Zabudnite na únavné cesty za relaxom. Aj vy môžete každý deň oddychovať v prírode! Rodinný park plný stromov a zelene vás čaká hneď pri dome.

V Novej štvrti LASTOVIČKY čoskoro plánujeme postupne realizovať Rodinný park, na ktorom sme spolupracovali s poprednými architektmi, pričom sme kládli dôraz na detail, kvalitu a úžitkovú hodnotu. Chceme, aby prostredie, kde žijeme a pracujeme, nielen dobre vyzeralo, ale aj plnilo svoju funkciu a reagovalo na potreby okolia.

Miesto na oddych

Túžite po raňajkách v parku? Chcete si zabehať v lese alebo pozorovať západ slnka nad jazerom? Preferujete prechádzky s deťmi a svojimi štvornohými miláčikmi? Toto všetko nájdete v Rodinnom parku.

Ak preferujete aktívny oddych – bicyklovanie, kolieskové korčule, alebo prechádzky – v Rodinnom parku sa môžete stretnúť s priateľmi a spoločne zájsť na blízku hrádzu vedúcu až do Ivanky pri Dunaji. Ak si chcete len príjemne oddýchnuť po náročnom dni, môžete zobrať deti na ihrisko, niečo dobré si ugrilovať alebo relaxovať pri pohľade na hladinu jazera.

Prechádzka s deťmi – zdroj zábavy aj poučenia

Akákoľvek i malá prechádzka prírodou vám prinesie nekonečné možnosti objavovania. Vaša prechádzka s deťmi bude nielen zábavná ale aj poučná. V Rodinnom parku máte možnosť pozorovať značky na stromoch či prečítať si informačné tabule so zameraním na ekohry v prírode, ktorými si deti môžu spestriť prechádzku po náučnom chodníku.

Môžete sa dozvedieť viac o vegetácii lužného lesa, o riečnom dne a brehu, o rieke či živote na vidieku, ale aj o správaní sa v Rodinnom parku a zvieratkách.

Čo nájdete v Rodinnom parku?

Rodinný park je voľnočasový areál, kde na ploche viac ako 13 000 m2 nájdete:

Mapu Rodinného parku v plnej veľkosti si môžete pozrieť TU.

Prihláste sa na odber noviniek

a získajte aktuálne informácie o našich projektoch