Vestal Living

Posledné dva byty v predpredaji

Máme radosť, ako rýchlo sa Lastovičky rozrastajú. Už tento mesiac ukončíme hrubú stavbu bytových domov s možnosťou výberu bytu so záhradkou alebo priestrannou terasou.

Myšlienka, ktorá nás inšpirovala k vytvoreniu našich bytových domov bola, aby sme ponúkli bývanie v novej štvrti aj klientom, ktorí si nemôžu dovoliť rodinný dom, ale chcú bývať v lokalite, ktorá ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, jednotnú architektúru, rodinný park s jazerom alebo cyklotrasu. Trojizbové byty sú navrhnuté tak, aby poskytovali svojim budúcim obyvateľom pridanú hodnotu v podobe záhradky alebo priestrannej terasy. Bytové domy pozostávajú iba z dvoch nadzemných podlaží, ktoré ocenia najmä ľudia, ktorí milujú západy slnka a vďaka orientácii si ich môžu vychutnať každý deň.

Sme milovníkmi prírody a vďaka susednému lesoparku, ktorý bol našou hlavnou múzou, sme pre vás pripravili vizualizácie v spolupráci s architektmi z renomovaného štúdia Dobrý interiér. Zariadenie je tvorené z kvalitných prírodných materiálov, ktoré spolu so zelenými odtieňmi tvoria útulné a harmonické prostredie. V prípade záujmu budú mať klienti možnosť dokončiť si byt aj v interiérovom štandarde z top materiálov, ktoré ponúkame.

Výhodou bytov je nádherný výhľad vďaka okolitej prírode a výborná dostupnosť všetkých benefitov projektu. Potraviny Kraj budú vzdialené len pár krokov. Cyklotrasa, rodinný park a a budúca občianska vybavenosť, ktorá nám ponúkne množstvo verejných služieb a podnikov – v podobe reštaurácie, kaviarne, pekárne, fitness centra a lekárne budú vzdialené menej ako 50 metrov. Okrem krásneho prírodného, vidieckeho prostredia nám okolie skrášli námestie s miestnymi trhmi a multifunkčným ihriskom, ktoré ocení každý fanúšik športu. Momentálne u nás prebieha revitalizácia lesoparku a pracujeme na realizácii detského ihriska.

Vaše vysnívané bývanie oficiálne dokončíme už budúcu jeseň 2020. Tešíme sa na vás!

Prihláste sa na odber noviniek

a získajte aktuálne informácie o našich projektoch