Vestal Living

Dopravné značenie na križovatke a ulici

Pre zvýšenie komfortu a bezpečnosti sme nedávno dokončili križovatku so širokým vjazdom do projektu a dobudovali dopravné značenie.

Výstavba a dopravný ruch v Lastovičkách je v plnom prúde, preto sme radi, že sa nám podarilo včas dokončiť vstupnú križovatku a dopravné značenie vo vnútroareálových cestných komunikáciách. Zo širokých 2 smerných ciest so šírkou 5,5 metra a 2 metrových chodníkov sme vytvorili priestranné uličné koridory, ktoré vytvárajú z Lastovičiek vskutku kvalitnú štvrť. Všetky domy sú v jednotnej línii 5,5 metra od chodníkov a týmto vzniká až 21,5 metrov šírky ulice medzi jednotlivými domami.

K určeniu názvov ulíc sme boli inšpirovaní charakterom ulice, výstavbou a symbolom obce – vlajkou, v ktorej je žltá, modrá a biela farba. Slepá ulica Pri lesoparku je vyvodená blízkosťou ku lesu a jazeru, Radová ulica vychádza z toho, že v jej línii sa ťahajú radové domy a Krajná ulica je okrajovou v rámci oddelenia zóny bungalovov a občianskej vybavenosti.

Veríme, že náš prístup ocenia hlavne noví obyvatelia tejto štvrte a život v Lastovičkách bude spĺňať najvyššie očakávania.

Prihláste sa na odber noviniek

a získajte aktuálne informácie o našich projektoch